Siedem osób aresztowanych w Patong za rzekome nielegalne przetwarzanie pąków konopi

Patong –

Siedem osób zostało aresztowanych za rzekome nielegalne przetwarzanie pąków konopi na Bangla Road i Soi Sane Sabai w Patong.

W poniedziałek wieczorem (13 marca o godzth) zespół personelu medycznego z Departamentu Tradycyjnej Medycyny Tajskiej i policji Patong przeprowadził inspekcję sklepów z konopiami indyjskimi na Bangla Road i w Soi Sane Sabai.

Policja w Patong poinformowała Phuket Express, że aresztowano siedem osób. Są oskarżani o przetwarzanie kontrolowanych ziół (pąków konopi) bez pozwolenia.

Urzędnicy z Departamentu Tradycyjnej Medycyny Tajskiej powiedzieli Phuket Express, że w Phuket zarejestrowanych jest 1,244 miejsc sprzedaży konopi indyjskich, a 1,192 otrzymało legalne licencje, zgodnie z ostatnimi danymi do marca. Ta liczba jest numerem jeden w każdej prowincji w Tajlandii.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.