Grupa delfinów zauważona w Phang Nga

ZDJĘCIE: MGR Online

Phang Nga-

Tajlandzcy i zagraniczni turyści byli podekscytowani, gdy zauważyli grupę delfinów w Parku Narodowym Mu Ko Surin w dystrykcie Khura Buri.

Łódź wycieczkowa podróżowała z tajlandzkimi i zagranicznymi turystami po Parku Narodowym Mu Koh Surain. Kapitan łodzi zauważył grupę delfinów, zanim zwolnił motorówkę. Turyści byli podekscytowani, gdy delfiny pokazywały się przez ponad dziesięć minut wokół ich łodzi.

Szef Parku Narodowego Khao Lampi-Hat Thai Mueang, pan Prarop Plang Ngan, powiedział Phuket Express, że sądząc po zdjęciach, są to delfiny Spinner. Zwykle można je znaleźć na obszarze Parku Narodowego Mu Ko Surin i Mu Ko Similan.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.