Złodziej próbuje okraść pralnię w Thalang

Thalang –

Złodziej próbował ukraść monety z pralni w Thalang, ale mu się to nie udało. Właściciel pralni apeluje do opinii publicznej i oferuje nagrodę za informacje prowadzące do zatrzymania sprawcy.

Pani Jittawattana Saengmanee zgłosiła lokalnemu ośrodkowi medialnemu „Newshawk Phuket” nagranie z kamer CCTV przedstawiające próbę kradzieży. Jest właścicielką pralni w Baan Liphon w Sri Soonthorn. Poinformowała, że ​​w poniedziałek (13 marca br.)th) o 2:00 w nocy do pralni przybył złodziej z koszem.

Próbował włamać się do pralki na monety, ale mu się nie udało. Jednak podczas próby maszyna została uszkodzona. Wtedy złodziej przyspieszył. Właściciel pralni złożył doniesienie na policję Thalang z dowodami z monitoringu, ale podejrzany wciąż ucieka.

Właściciel sklepu zwraca się zatem do mieszkańców o pomoc. Jeśli ktokolwiek dostarczy informacje, które doprowadzą do aresztowania sprawcy, otrzyma nagrodę w wysokości 2,000 bahtów. Zadzwoń pod numer 062-2236588, jeśli uważasz, że możesz pomóc.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.