Złodziej próbuje okraść pralnię w Thalang

Thalang –

Złodziej próbował ukraść monety z pralni w Thalang, ale mu się to nie udało. Właściciel pralni apeluje do opinii publicznej i oferuje nagrodę za informacje prowadzące do zatrzymania sprawcy.

Pani Jittawattana Saengmanee zgłosiła lokalnemu ośrodkowi medialnemu „Newshawk Phuket” nagranie z kamer CCTV przedstawiające próbę kradzieży. Jest właścicielką pralni w Baan Liphon w Sri Soonthorn. Poinformowała, że ​​w poniedziałek (13 marca br.)th) o 2:00 w nocy do pralni przybył złodziej z koszem.

Próbował włamać się do pralki na monety, ale mu się nie udało. Jednak podczas próby maszyna została uszkodzona. Wtedy złodziej przyspieszył. Właściciel pralni złożył doniesienie na policję Thalang z dowodami z monitoringu, ale podejrzany wciąż ucieka.

Właściciel sklepu zwraca się zatem do mieszkańców o pomoc. Jeśli ktokolwiek dostarczy informacje, które doprowadzą do aresztowania sprawcy, otrzyma nagrodę w wysokości 2,000 bahtów. Zadzwoń pod numer 062-2236588, jeśli uważasz, że możesz pomóc.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.