AKTUALIZACJA: Bezpański pies złapany po ataku turystów na plaży Ao Nang w Krabi

Krabi –

Urzędnicy znaleźli i złapali bezpańskiego psa na plaży Ao Nang po ugryzieniu turysty.

Nasza poprzednia historia:

Turysta z Tajlandii, który był na wakacjach ze swoją amerykańską żoną, został zaatakowany przez bezpańskie psy na plaży Ao Nang.

Krabi Public Revelation powiedział Phuket Express we wtorek (14 marca).th), że urzędnicy z Krabi Live Stock Office i Ao Nang Administrative Organization dokonali inspekcji plaży Ao Nang po tym, jak turysta z Tajlandii, który był na wakacjach ze swoją amerykańską żoną, został ugryziony przez bezpańskiego psa.

Na plaży znaleziono tylko jednego psa. Pies został postrzelony strzałką ze środkiem znieczulającym. Psu umieszczono mikroczip i przechowywano go w Biurze Organizacji Administracyjnej Ao Nang.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.