Nalot na nielegalny bar na Bangla Road w Patong prowadzi do uratowania sześciu nieletnich prostytutek

Patong –

Nielegalny bar na Bangla Road w Patong został napadnięty, odkrywając nieletnie prostytutki, a sześć ofiar zostało uratowanych. Aresztowano dwóch podejrzanych, którzy twierdzą, że prawdziwym właścicielem baru jest cudzoziemiec.

Wczoraj wieczorem (15 marca brth) zespół z Departamentu Administracji Prowincji dokonał nalotu na bar w Soi Sea Dragon na Bangla Road.

Urzędnik Departamentu Administracji Prowincji powiedział Phuket Express, że nalot nastąpił po tym, jak urzędnicy otrzymali skargi od Operation Underground Railroad (OUR), że bar rzekomo świadczył usługi prostytucji z nieletnimi prostytutkami dla zagranicznych klientów.

Urzędnicy znaleźli kobietę zidentyfikowaną jedynie jako pani Taksakorn lub Nam, która przedstawiła się jako kierownik baru oraz pani Watcharakorn lub Yuki, która rzekomo jest pośrednikiem oferującym prostytutki. Bar był również obsługiwany bez pozwolenia. Zostali zabrani na komisariat policji w Patong, gdzie postawiono im zarzuty prowadzenia lokalu rozrywkowego bez zezwolenia lub licencji oraz handlu ludźmi.

Urzędnicy powiedzieli Phuket Express, że uratowali sześć nieletnich ofiar w pobliskim hotelu. Najmłodsza ofiara ma zaledwie 15 lat. Zostali objęci Krajowym Mechanizmem Referencyjnym (NRM).

Trwa dalsze dochodzenie w sprawie faktycznego właściciela baru. Nazwa baru została utajniona w celu ochrony tożsamości nieletnich ofiar handlu ludźmi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.