AKTUALIZACJA: Turysta zaatakowany przez bezpańskiego psa na plaży Ao Nang w Krabi przekazał karmę dla psów

Krabi –

Tajski turysta, który był na wakacjach ze swoją amerykańską żoną i został zaatakowany przez bezpańskie psy na plaży Ao Nang, przekazał jedzenie dla bezpańskich psów. Mówi, że w najbliższej przyszłości wróci do Krabi na ślub swojej córki.

Nasze poprzednie historie:

Turysta z Tajlandii, który był na wakacjach ze swoją amerykańską żoną, został zaatakowany przez bezpańskie psy na plaży Ao Nang.

Urzędnicy znaleźli i złapali bezpańskiego psa na plaży Ao Nang po ugryzieniu turysty.

Teraz aktualizacja:

Biuro Organizacji Administracyjnej Ao Nang poinformowało Phuket Express w czwartek (16 marca).th), że pan Daniel Sudjai Kutrakun przekazał karmę dla bezpańskich psów, które złapali. Karma dla psów kosztuje łącznie około 20,000 XNUMX bahtów. Te bezpańskie psy zostaną przekazane każdemu, kto zechce je wychować.

Daniel Sudjai Kutrakun powiedział: „Chcę tylko zobaczyć piękną i bezpieczną plażę Ao Nang. Po tym, jak zostałem ugryziony przez bezpańskiego psa, jest to lekcja, że ​​powinniśmy się nimi opiekować jak innymi zwierzętami domowymi. Bezpańskie psy należy szczepić”.

„W ciągu najbliższych dwóch miesięcy wrócę na ślub mojej córki na plaży Ao Nang. Chcę, żeby to miejsce było bezpieczne dla wszystkich”. Daniel zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.