Mężczyzna aresztowany za kradzież telefonu komórkowego od niemieckiego turysty w Thalang

Thalang –

Mężczyzna został aresztowany za kradzież telefonu komórkowego od niemieckiego turysty w Cherng Talay.

Policja Cherng Talay powiedziała dziś (17 marca) Phuket Expressth), że wczoraj (16 marca brth) zostali powiadomieni przez pana HAUGG FREDA, lat 56, obywatela Niemiec, że podejrzany z Tajlandii ukradł jego telefon komórkowy w Soi Cherng Talay 14.

Policja z Cherng Talay udała się na miejsce zdarzenia i sprawdziła nagranie z monitoringu, na którym znalazła podejrzanego, który mieszkał w domu w Cherng Talay.

Policja znalazła 27-letniego Nissana Islama w domu. Przyznał, że wyrwał turystce telefon komórkowy Samsung S20, a policja odzyskała skradzione urządzenie.

Nissanowi postawiono zarzuty kradzieży i od czasu publikacji pozostaje w areszcie.

*********************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.