Ogień niszczy strzelnicę w Thalang

Thalang –

Pożar uszkodził część strzelnicy w Thalang.

Strażacy powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni o pożarze w czwartek po południu (16 marca).th) na strzelnicy w podokręgu Sakoo.

Przybyli na miejsce zdarzenia z dwoma wozami strażackimi i stwierdzili, że ogień nadal mocno płonie. Opanowanie ognia zajęło około pół godziny. Nie zgłoszono żadnych obrażeń. Przyczyna pożaru jest badana.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.