Rassada planuje projekt „Green in the City” za 300 milionów bahtów

Rasada –

Gmina Rassada planuje projekt „Green in the City” na Koh Sirey, Rassada. Projekt o wartości 300 milionów bahtów zostanie zasugerowany premierowi Prayutowi Chan-o-cha, który odwiedzi Phuket w tę niedzielę.

Burmistrz Rassada, pan Nakarin Yorsangrat, powiedział Phuket Express, że projekt „Zieleń w mieście” zostanie rozwinięty w turystykę konserwatorską. Projekt będzie realizowany na działce 798 Rais obejmującej kanały Bang She Lao i Tha Jeen na obszarze lasów namorzynowych.

Projekt o wartości 300 milionów bahtów zostanie zasugerowany premierowi Prayut Chan-o-cha, który odwiedzi Phuket w tę niedzielę (19 marcath), dodał burmistrz Nakarin.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.