Właściciel restauracji z owocami morza w Rawai aresztowany z Stonefish

Rawai, Phuket –

Właściciel restauracji serwującej owoce morza w Rawai został aresztowany z chronionym szkaradnicą.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych Phuket Office powiedział Phuket Express, że w czwartek (16 marcath) aresztowali właściciela restauracji serwującej owoce morza w Rawai w dystrykcie Mueang Phuket. Aresztowanie nastąpiło po tym, jak urzędnicy otrzymali informację z mediów społecznościowych, że restauracja sprzedaje chronione zwierzęta morskie.

Z restauracji skonfiskowano kamienną rybę. Niezidentyfikowany właściciel został przewieziony na komisariat policji miasta Phuket w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Urzędnicy wstrzymali się również z podaniem nazw restauracji do czasu podjęcia dalszych działań prawnych.

Może ci się spodobać:

Dwóch właścicieli restauracji serwujących owoce morza w Phuket zostało aresztowanych z różnymi chronionymi rybami, w tym z mureną.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.