Australijski turysta zmarł po wędrówce do Jaskini Tygrysów w Krabi

ZDJĘCIE: MGR Online

Krabi –

70-letni australijski turysta umiera po wędrówce do jaskini Tygrysa w Krabi, która wymaga trudnej i stromej wspinaczki.

Ratownicy zostali powiadomieni, że turysta był nieprzytomny w piątek (17 marca).th) w Jaskini Tygrysa w dzielnicy Mueang Krabi.

Ratownikom i lekarzowi zajęło ponad godzinę wejście po 1,200-stopniowej drabinie do jaskini prawie w pobliżu szczytu wzgórza. Znaleźli 70-letniego australijskiego turystę, który był nieprzytomny (Phuket Express nie ujawnia jego nazwiska do czasu powiadomienia ambasady i rodziny). Zapewniono mu resuscytację, ale próby resuscytacji ostatecznie zakończyły się niepowodzeniem.

Został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia. Lekarz na miejscu zdarzenia uważał, że turysta mógł wejść w stan szoku po trudnej wędrówce i serce natychmiast się zatrzymało. Jego ciało zostało zdjęte ze wzgórza, co również zajęło ponad godzinę.

Policja Mueang Krabi powiedziała Phuket Express, że odkryła, że ​​turysta podróżuje sam. Jego motocykl był zaparkowany przy świątyni. W jego torbie przy motocyklu znaleziono paszport. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która ma ustalić dokładną przyczynę śmierci.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.