AKTUALIZACJA: Zagraniczny właściciel ucieka z Tajlandii po nalocie na bar w Patong, odkrywa wykorzystywanie seksualne dzieci, podejrzana sieć w Pattaya i Bangkoku

Patong –

Zagraniczny właściciel uciekł do pobliskiego kraju po nalocie na bar przy Bangla Road, w którym odkryto nieletnich ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci. ฺ

Big Joke, najbardziej znany gliniarz Tajlandii, Surachate Hakparn, powiedział, że bar ma wiele sieci i kontaktów w Pattaya i Bangkoku.

Nasze poprzednie historie:

Nielegalny bar na Bangla Road w Patong został napadnięty, odkrywając nieletnie prostytutki, a sześć ofiar zostało uratowanych. Aresztowano dwóch podejrzanych, którzy twierdzą, że prawdziwym właścicielem baru jest cudzoziemiec.

Pięciu wyższych funkcjonariuszy policji z Patong zostało przeniesionych po tym, jak w nielegalnym barze na Bangla Road w Patong odkryto sześć ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci, które zostały uratowane, będąc nieletnimi w wieku poniżej osiemnastu lat.

Teraz aktualizacja:

„Big Joke”, zastępca komisarza policji Surachate Hakparn, przybył dziś do Phuket (18 marcath), aby śledzić sprawę.

„Big Joke” powiedział Phuket Express, że bar jest powiązany z inną siecią barów w Bangkoku i Pattaya. Bar mógł działać jako kandydat, w którym Tajowie zarejestrowali się dla nich z niektórymi zagranicznymi udziałowcami. Poinformowano również, że główny zagraniczny właściciel był żonaty z obywatelem Tajlandii.

Prawdziwy zagraniczny właściciel uciekł teraz z Tajlandii do Laosu, powiedział Big Joke, który często używa swojego przezwiska, które zyskał dzięki poczuciu humoru i miłości do tajskiego posiłku Jok.

Tajlandzka policja kontynuuje dochodzenie w innym kraju, do którego uciekł, i śledzi klientów, którzy korzystali z usług baru, w szczególności tych, którzy mieli kontakt z nieletnimi.

Policja sprawdza również bary w Phuket, Pattaya i Bangkoku w ten weekend, aby upewnić się, że żadne lokale nie wykorzystują nieletnich.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.