AKTUALIZACJA: Zagraniczny właściciel ucieka z Tajlandii po nalocie na bar w Patong, odkrywa wykorzystywanie seksualne dzieci, podejrzana sieć w Pattaya i Bangkoku

Patong –

Zagraniczny właściciel uciekł do pobliskiego kraju po nalocie na bar przy Bangla Road, w którym odkryto nieletnich ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci. ฺ

Big Joke, najbardziej znany gliniarz Tajlandii, Surachate Hakparn, powiedział, że bar ma wiele sieci i kontaktów w Pattaya i Bangkoku.

Nasze poprzednie historie:

Nielegalny bar na Bangla Road w Patong został napadnięty, odkrywając nieletnie prostytutki, a sześć ofiar zostało uratowanych. Aresztowano dwóch podejrzanych, którzy twierdzą, że prawdziwym właścicielem baru jest cudzoziemiec.

Pięciu wyższych funkcjonariuszy policji z Patong zostało przeniesionych po tym, jak w nielegalnym barze na Bangla Road w Patong odkryto sześć ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci, które zostały uratowane, będąc nieletnimi w wieku poniżej osiemnastu lat.

Teraz aktualizacja:

„Big Joke”, zastępca komisarza policji Surachate Hakparn, przybył dziś do Phuket (18 marcath), aby śledzić sprawę.

„Big Joke” powiedział Phuket Express, że bar jest powiązany z inną siecią barów w Bangkoku i Pattaya. Bar mógł działać jako kandydat, w którym Tajowie zarejestrowali się dla nich z niektórymi zagranicznymi udziałowcami. Poinformowano również, że główny zagraniczny właściciel był żonaty z obywatelem Tajlandii.

Prawdziwy zagraniczny właściciel uciekł teraz z Tajlandii do Laosu, powiedział Big Joke, który często używa swojego przezwiska, które zyskał dzięki poczuciu humoru i miłości do tajskiego posiłku Jok.

Tajlandzka policja kontynuuje dochodzenie w innym kraju, do którego uciekł, i śledzi klientów, którzy korzystali z usług baru, w szczególności tych, którzy mieli kontakt z nieletnimi.

Policja sprawdza również bary w Phuket, Pattaya i Bangkoku w ten weekend, aby upewnić się, że żadne lokale nie wykorzystują nieletnich.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.