Operator skutera wodnego na plaży w Phuket znaleziony bez licencji

Thalang –

Operator skuterów wodnych na plaży w Cherng Talay został znaleziony bez licencji na niektóre skutery wodne.

Policja morska Phuket powiedziała Phuket Express, że w miniony weekend skontrolowali skutery wodne na plaży Bang Tao.

Niektóre skutery wodne zostały znalezione bez licencji, a niektóre z wygasłymi licencjami. Operator skutera wodnego został ukarany grzywną zgodnie z ustawą o nawigacji na wodach Tajlandii.

Phuket Marine Police powiedziała Phuket Express, że operatorzy używający nielicencjonowanych skuterów wodnych zostaną ukarani grzywną w wysokości do 10,000 1,000 bahtów. Jazda skuterem wodnym bez prawa jazdy może zostać skazana na karę więzienia do sześciu miesięcy lub grzywnę w wysokości od 10,000 do XNUMX XNUMX bahtów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.