TAT organizuje „Amazing Thailand Mega FAM Trip to Phang-nga 2023”

KOMUNIKAT PRASOWY:

Wydarzenie podkreśla znaczącą ofertę turystyczną w Phang-nga oraz gotowość lokalnego przemysłu turystycznego na przyjęcie gości z Azji i Południowego Pacyfiku.

Bangkok, 20 marca 2023 r. – Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) organizuje „Amazing Thailand Mega FAM Trip to Phang-nga 2023” w dniach 18-21 marca z udziałem 144 przedstawicieli biur podróży z 12 krajów Azji i Południowego Pacyfiku.

Czterodniowa wycieczka obejmuje przyjęcie powitalne, dwudniową wycieczkę eksperymentalną oraz spotkanie biznesowe B2B.

Na przyjęciu powitalnym 18 marca w Khao Lak, Phang-nga, byli obecni JE Pan Phiphat Ratchakitprakarn, Minister Turystyki i Sportu; pan Ekarat Leesen, gubernator prowincji Phang-nga; I Pan Tanes Petsuwan, Zastępca Dyrektora TAT ds. Marketingu Międzynarodowego – Azja i Południowy Pacyfik, a także urzędnicy i osobistości z sektora publicznego i prywatnego.

— powiedział pan Tanes „Wycieczka „Amazing Thailand Mega FAM Trip to Phang-nga 2023” przedstawia znaczące doświadczenia z podróży w Phang-nga zgodnie z kampanią „Visit Thailand Year 2023: Amazing New Chapters”. Stanowi to również część planu TAT, aby pomóc w ustanowieniu Phang-nga jako nowego miejsca docelowego na rynku Azji i Południowego Pacyfiku, a tym samym pomóc w zwiększeniu przepływu turystów i dochodów z turystyki dla lokalnej gospodarki.

Eksperymentalna wycieczka w dniach 19-20 marca prezentuje najważniejsze zabytki i atrakcje turystyczne w Phang-nga i jej okolicach. Należą do nich Park Narodowy Mu Ko Similan, Park Narodowy Ao Phang Nga, Ko Panyi – słynąca z wioski rybackiej, Tham Phung Chang – jaskinia znana ze stalagmitów i stalaktytów oraz rafting na rzece Song Phraek.

Wycieczka zakończy się 21 marca negocjacjami biznesowymi B2B, podczas których uczestnicy wycieczki będą mogli spotkać się i omówić interesy z ponad 50 operatorami turystycznymi z Phang-nga.

Pan Tanes dodał: „Rozpoczęto „Niesamowitą podróż Mega Tajlandia FAM do Phang-nga 2023”, zgodnie ze strategią TAT „Wielkie wznowienie odcinka II”, aby przyspieszyć ożywienie turystyki w Tajlandii”.

W ramach strategii TAT przyjmuje pięć podejść do rynków krótkodystansowych, w tym China is back, 7 Digits Target, Color Your Life by Amazing Thailand, Odpowiedzialna turystyka i Second Tier, Second to None.

Poprzez różne działania marketingowe skierowane specjalnie na rynki krótkodystansowe, TAT spodziewa się, że rezerwacje i podróże będą realizowane od kwietnia 2023 r. Oczekuje się, że spowoduje to, że przychody z rynków krótkodystansowych będą stanowić do 62%, a liczba turystów do 72% ogólnego docelowego wyniku w turystyce na 2023 r.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.