Trzech turystów i czterech członków załogi uratowanych po wywróceniu się łodzi motorowej w Krabi

Krabi –

Trzech turystów i czterech członków załogi łodzi zostało uratowanych po wywróceniu się łodzi motorowej w Krabi.

Przedstawiciele Parku Narodowego Hat Nopparat Thara Mu-Ko Phi Phi powiedzieli Phuket Express, że w miniony weekend zostali powiadomieni przez operatora łodzi motorowej, że motorówka wywróciła się w pobliżu wyspy Mah w Krabi.

Motorówka płynęła z wyspy Lanta na Krabi i kierowała się do Phuket. Było trzech turystów i czterech członków załogi. Uważa się, że w łodzi były dziury, zanim woda wyciekła do środka i łódź się wywróciła. Wszyscy turyści i członkowie załogi zostali uratowani i są bezpieczni.

Te mogą Ci się spodobać:

Dwóch zagranicznych turystów i kapitan łodzi zostali uratowani po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Malezyjska matka i jej sześcioletnia córka zginęły po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Dziewięciu szwedzkich turystów przeżyło po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Australijczyk i turysta z Birmy zostali uratowani po awarii silnika łodzi z długim ogonem w pobliżu wyspy na Krabi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.