AKTUALIZACJA: Złodziej próbuje ukraść z pralni w Thalang, Phuket aresztowany

Thalang –

Złodziej, który próbował ukraść monety z pralni w Thalang, został aresztowany.

Nasza poprzednia historia:

Pani Jittawattana Saengmanee zgłosiła lokalnemu ośrodkowi medialnemu „Newshawk Phuket” nagranie z kamer CCTV przedstawiające próbę kradzieży. Jest właścicielką pralni w Baan Liphon w Sri Soonthorn, Thalang.

Teraz aktualizacja:

Policja kontynuowała śledztwo, w wyniku którego znalazła podejrzanego. Policja Tha Chatchai poinformowała Phuket Express, że aresztowała głównego podejrzanego, pana Nirana Chamnanruea, lat 33, z Maikhao w Thalang.

Niran został przewieziony na komisariat policji w Tha Chatchai. Odpowie za kradzież w nocy.

Niran przyznał się do zarzutu, ale nie wyjaśnił, dlaczego to zrobił.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.