Rosjanin aresztowany na wyspie Pha-Ngan przez 993 dni za przedłużanie pobytu

Wyspa Pha-Ngan, Surat Thani –

34-letni Rosjanin został aresztowany na wyspie Pha-Ngan w Surat Thani za 993 dni za przekroczenie legalnych warunków wizowych.

Funkcjonariusze imigracyjni powiedzieli Phuket Express, że niedawno aresztowali 34-letniego obywatela Rosji (nazwisko zostało utajnione). Został zatrzymany w kurorcie na wyspie.

Według policji ma teraz 993 dni przekroczenia legalnej wizy. Został zabrany na komisariat policji w Koh Pha-Ngan, aby stawić czoła zarzutom przedłużania pobytu i czeka na deportację.

Aresztowanie nastąpiło po patrolowaniu funkcjonariuszy imigracyjnych Surat Thani w celu rozprawienia się z obcokrajowcami przedłużającymi pobyt. Może to obejmować wyrywkowe kontrole paszportowe, które są legalne w Tajlandii.

***********************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.