Tajski premier Prayut Chan-O-Cha obchodzi swoje 69 urodziny

Bangkok, Tajlandia

Premier Tajlandii Prayut Chan-O-Cha obchodził dziś, 69 marca 21 r., swoje 2023. urodziny.

Okazja ta upłynęła głównie pod znakiem zwykłej pracy w Bangkoku, a premier powiedział tajskim mediom, że koncentruje się na zbliżającej się kampanii wyborczej.

Wybory w Tajlandii zaplanowano na maj, a premier ma nadzieję zachować swoje miejsce, które będzie oparte na posłach, a nie na głosowaniu bezpośrednim, ale niektóre sondaże wskazują na słabnącą popularność Prayuta.

Generał Prayut sprawował władzę w taki czy inny sposób, odkąd objął władzę w wyniku zamachu stanu w 2014 r., a później został wybrany na premiera. Od dawna jest przedmiotem różnych protestów i krytyki, ale ma też swoich zwolenników.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.