Pasażer umiera, a kierowca poważnie ranny po wypadku motocyklowym w Patong

Patong –

Pasażer motocykla zginął na miejscu, a kierowca odniósł poważne obrażenia po wypadku motocyklowym w Patong.

Służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku we wtorek wieczorem (21 marca) na drodze Kamala – Kalim w Patong.

Przybyli na miejsce zastali uszkodzony motocykl leżący na drodze. W pobliżu znaleźli ciało kobiety zidentyfikowanej jako pani Petchthip, 50 lat z Khon Kaen. Pan Jeerania, lat 29, z Uttaradit odniósł poważne obrażenia. Został przewieziony do miejscowego szpitala.

Świadkowie powiedzieli, że motocyklista jechał z dużą prędkością, zanim stracił panowanie nad pojazdem na zakręcie. Policja kontynuuje jednak śledztwo, które ma na celu ustalenie dokładnej przyczyny wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.