Pasażer umiera, a kierowca poważnie ranny po wypadku motocyklowym w Patong

Patong –

Pasażer motocykla zginął na miejscu, a kierowca odniósł poważne obrażenia po wypadku motocyklowym w Patong.

Służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku we wtorek wieczorem (21 marca) na drodze Kamala – Kalim w Patong.

Przybyli na miejsce zastali uszkodzony motocykl leżący na drodze. W pobliżu znaleźli ciało kobiety zidentyfikowanej jako pani Petchthip, 50 lat z Khon Kaen. Pan Jeerania, lat 29, z Uttaradit odniósł poważne obrażenia. Został przewieziony do miejscowego szpitala.

Świadkowie powiedzieli, że motocyklista jechał z dużą prędkością, zanim stracił panowanie nad pojazdem na zakręcie. Policja kontynuuje jednak śledztwo, które ma na celu ustalenie dokładnej przyczyny wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.