Program telewizyjny „The Real Housewives Ultimate Girls Trip” kręcony w Phuket

KOMUNIKAT PRASOWY:

Premiera 23 marca 2023 r. Trzeci sezon amerykańskiego reality show zaprezentuje luksusową ofertę wyspy i oferty podróży grupowych.

Bangkok, 21 marca 2023 r. – Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT) ma przyjemność poinformować, że słynny kurort na wyspie Phuket jest miejscem kręcenia trzeciego sezonu reality show „The Real Housewives Ultimate Girls Trip”, którego premiera będzie miała miejsce wyłącznie w serwisie streamingowym Peacock na 23 marca 2023 r.

Pan Santi Sawangcharoen, dyrektor biura TAT w Nowym Jorku i p.o. dyrektora biura TAT w Toronto, powiedział „Cieszymy się, że mogliśmy powitać w Phuket obsadę The Real Housewives Ultimate Girls Trip, która pokaże w programie telewizyjnym, jak wspaniałym luksusem mogą być podróże grupowe na popularną tajską wyspę. Ponieważ Tajlandia jest ponownie w pełni otwarta, nie ma lepszego czasu niż teraz, aby zaplanować wycieczkę, aby poznać wiele bogatych kulturowo atrakcji tego kraju, fantastyczną kuchnię i piękne krajobrazy”.

W trzecim sezonie The Real Housewives Ultimate Girls Trip pojawia się nowa grupa ośmiu ulubionych przez fanów gospodyń domowych z różnych miast, które wybierają się na niezapomnianą wycieczkę do Tajlandii.

Po premierze programu 23 marca nowy odcinek będzie transmitowany co tydzień.

Tajlandia i jej malownicze lokalizacje nadal są popularnym celem zagranicznych produkcji filmowych i telewizyjnych.

Inny amerykański serial telewizyjny typu reality show – „Kawaler” stacji ABC – również został niedawno nakręcony w Tajlandii, a ostatnie dwa odcinki 27. sezonu serialu mają miejsce w Krabi. Pierwszy z tych dwóch odcinków został wyemitowany na antenie ABC 20 marca, a drugi 27 marca, zanim będzie dostępny do transmisji następnego dnia w Hulu.

Zarówno Phuket, jak i Krabi były również głównymi lokalizacjami w czeskim filmie „Ostrov” (Wyspa), którego premiera odbyła się 1 lutego 2023 r. w Pradze, a następnie w 180 kinach w Czechach i na Słowacji. Ostrov był pierwszą czeską produkcją filmową, w której prawie wszystkie zdjęcia kręcono w całości w Tajlandii, a 97% filmu kręcono w dwóch południowych prowincjach Tajlandii.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.