Dwóch Rosjan uratowanych po zgubieniu się w dżungli Phuket

Phuket -

Dwóch rosyjskich turystów zostało uratowanych po tym, jak zgubili się w dżungli w Thalang.

Szef Parku Narodowego Sirinat, pan Sorasak Rananan, powiedział Phuket Express, że we wtorek wieczorem (21 marcast) zostali powiadomieni przez policję turystyczną Phuket, że dwóch turystów zaginęło w pobliżu góry Sai Koo na terenie Parku Narodowego Sirinat w dystrykcie Sakoo.

Wyszukiwanie rozpoczęło się dopiero po północy (22 marca).nd). Dwóch rosyjskich turystów, Alexandra Simakowa, lat 37 i pani Ekateriny Simakov, lat 40, zostało odnalezionych. Mieli lekkie obrażenia nóg. Zostali przewiezieni do miejscowego szpitala na badania kontrolne.

Powiedzieli urzędnikom, że chodzą po górze Sai Koo aż do nocy i nie mogą znaleźć wyjścia. Wezwali pomoc z centrum telefonicznego policji turystycznej Phuket 1155.

Podziękowali także wszystkim, którzy pomogli im wydostać się z dżungli.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.