Dwóch Rosjan uratowanych po zgubieniu się w dżungli Phuket

Phuket -

Dwóch rosyjskich turystów zostało uratowanych po tym, jak zgubili się w dżungli w Thalang.

Szef Parku Narodowego Sirinat, pan Sorasak Rananan, powiedział Phuket Express, że we wtorek wieczorem (21 marcast) zostali powiadomieni przez policję turystyczną Phuket, że dwóch turystów zaginęło w pobliżu góry Sai Koo na terenie Parku Narodowego Sirinat w dystrykcie Sakoo.

Wyszukiwanie rozpoczęło się dopiero po północy (22 marca).nd). Dwóch rosyjskich turystów, Alexandra Simakowa, lat 37 i pani Ekateriny Simakov, lat 40, zostało odnalezionych. Mieli lekkie obrażenia nóg. Zostali przewiezieni do miejscowego szpitala na badania kontrolne.

Powiedzieli urzędnikom, że chodzą po górze Sai Koo aż do nocy i nie mogą znaleźć wyjścia. Wezwali pomoc z centrum telefonicznego policji turystycznej Phuket 1155.

Podziękowali także wszystkim, którzy pomogli im wydostać się z dżungli.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.