Jedna osoba nie żyje, jedna zaginiona, trzy uratowane po zderzeniu łodzi rybackiej z tankowcem w pobliżu wyspy Samui

Wyspa Samui, Surat Thani –

Członek załogi łodzi został znaleziony martwy, podczas gdy inny członek załogi wciąż jest zaginiony. Trzech członków załogi zostało uratowanych po zderzeniu łodzi rybackiej z tankowcem w pobliżu wyspy Samui.

Tajskie centrum dowodzenia siłami morskimi Region 2 poinformowało Phuket Express, że we wtorek (21 marca) łódź rybacka z pięcioma członkami załogi zderzyła się z tankowcem.st) 38 mil morskich od wyspy Samui.

Trzech członków załogi zostało uratowanych: kapitan łodzi z Tajlandii i dwóch członków załogi z Myanmaru. Jeden członek załogi został znaleziony martwy i zidentyfikowany na podstawie części ciała, pan Priwan Chitudom, lat 50, obywatel Laosu.

Drugim zaginionym członkiem załogi jest 62-letni Manop Wantone, obywatel Tajlandii.

Przyczyna zderzenia jest nadal badana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.