Jedna osoba nie żyje, jedna zaginiona, trzy uratowane po zderzeniu łodzi rybackiej z tankowcem w pobliżu wyspy Samui

Wyspa Samui, Surat Thani –

Członek załogi łodzi został znaleziony martwy, podczas gdy inny członek załogi wciąż jest zaginiony. Trzech członków załogi zostało uratowanych po zderzeniu łodzi rybackiej z tankowcem w pobliżu wyspy Samui.

Tajskie centrum dowodzenia siłami morskimi Region 2 poinformowało Phuket Express, że we wtorek (21 marca) łódź rybacka z pięcioma członkami załogi zderzyła się z tankowcem.st) 38 mil morskich od wyspy Samui.

Trzech członków załogi zostało uratowanych: kapitan łodzi z Tajlandii i dwóch członków załogi z Myanmaru. Jeden członek załogi został znaleziony martwy i zidentyfikowany na podstawie części ciała, pan Priwan Chitudom, lat 50, obywatel Laosu.

Drugim zaginionym członkiem załogi jest 62-letni Manop Wantone, obywatel Tajlandii.

Przyczyna zderzenia jest nadal badana.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.