Ponad 200,000 96 pigułek metamfetaminy i 8 sztuk broni skonfiskowanych w regionie XNUMX

Południowa Tajlandia –

Ponad 200,000 96 pigułek metamfetaminy i XNUMX sztuk broni zostało skonfiskowanych podczas rozprawy z przestępczością w południowej Tajlandii.

Wczoraj, 8 marca 21 r., na Komendzie Policji Regionu 2023 w Phuket odbyła się konferencja prasowa, którą poprowadził podpułkownik Somphong Chingduang, zastępca komisarza policji.

Podpułkownik Somphong powiedział Phuket Express, że policja rozprawiła się z 247 nielegalnymi sieciami narkotykowymi w górnych południowych prowincjach, w sumie 516 celów. Aresztowano ponad 300 podejrzanych z 235,290 96 pigułkami metamfetaminy i 41 skonfiskowanymi pistoletami. Podejrzanym przejęto nieruchomości o wartości ponad XNUMX milionów bahtów.

Policja kontynuuje rozprawienie się z przestępczością i nielegalnymi narkotykami nie tylko w Phuket, ale w całym Królestwie Tajlandii w skoordynowanych krajowych wysiłkach mających na celu powstrzymanie przestępczości.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.