Ponad 200,000 96 pigułek metamfetaminy i 8 sztuk broni skonfiskowanych w regionie XNUMX

Południowa Tajlandia –

Ponad 200,000 96 pigułek metamfetaminy i XNUMX sztuk broni zostało skonfiskowanych podczas rozprawy z przestępczością w południowej Tajlandii.

Wczoraj, 8 marca 21 r., na Komendzie Policji Regionu 2023 w Phuket odbyła się konferencja prasowa, którą poprowadził podpułkownik Somphong Chingduang, zastępca komisarza policji.

Podpułkownik Somphong powiedział Phuket Express, że policja rozprawiła się z 247 nielegalnymi sieciami narkotykowymi w górnych południowych prowincjach, w sumie 516 celów. Aresztowano ponad 300 podejrzanych z 235,290 96 pigułkami metamfetaminy i 41 skonfiskowanymi pistoletami. Podejrzanym przejęto nieruchomości o wartości ponad XNUMX milionów bahtów.

Policja kontynuuje rozprawienie się z przestępczością i nielegalnymi narkotykami nie tylko w Phuket, ale w całym Królestwie Tajlandii w skoordynowanych krajowych wysiłkach mających na celu powstrzymanie przestępczości.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.