Dwóch mnichów znalezionych w opuszczonym hotelu na Phuket ma pozytywny wynik testu na obecność narkotyków

Thalang, Phuket –

Dwóch mnichów zostało znalezionych w opuszczonym hotelu w Thalang i uzyskali pozytywny wynik testu na obecność nielegalnych narkotyków.

Szef dystryktu Thalang, Bancha Tanuin, powiedział Phuket Express, że we wtorek (21 marca)st) naczelnik wioski i główny mnich w dystrykcie Thep Krasattri dokonali inspekcji opuszczonego hotelu w Baan Mueang Mai.

W opuszczonym hotelu znaleziono dwóch mnichów. Pierwotnie pochodziły ze świątyni w Nakhon Sawan w środkowej Tajlandii. Jednak skontaktowano się z głównym mnichem w Nakhon Sawan, ale odmówili przyjęcia dwóch mnichów z powrotem.

Dwóch mnichów uzyskało pozytywny wynik testu na obecność nielegalnych narkotyków. Zostali zwolnieni ze stanowiska i są gotowi do dalszych działań prawnych.

****************************

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.