Dwóch mnichów znalezionych w opuszczonym hotelu na Phuket ma pozytywny wynik testu na obecność narkotyków

Thalang, Phuket –

Dwóch mnichów zostało znalezionych w opuszczonym hotelu w Thalang i uzyskali pozytywny wynik testu na obecność nielegalnych narkotyków.

Szef dystryktu Thalang, Bancha Tanuin, powiedział Phuket Express, że we wtorek (21 marca)st) naczelnik wioski i główny mnich w dystrykcie Thep Krasattri dokonali inspekcji opuszczonego hotelu w Baan Mueang Mai.

W opuszczonym hotelu znaleziono dwóch mnichów. Pierwotnie pochodziły ze świątyni w Nakhon Sawan w środkowej Tajlandii. Jednak skontaktowano się z głównym mnichem w Nakhon Sawan, ale odmówili przyjęcia dwóch mnichów z powrotem.

Dwóch mnichów uzyskało pozytywny wynik testu na obecność nielegalnych narkotyków. Zostali zwolnieni ze stanowiska i są gotowi do dalszych działań prawnych.

****************************

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.