Mężczyzna zachowujący się chaotycznie i zakłócający spokój złapany w mieszkaniu w Patong

Patong –

Mężczyzna zakłócający spokój i zachowujący się chaotycznie został zatrzymany w mieszkaniu w Patong i skierowany do szpitala psychiatrycznego w celu uzyskania pomocy.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie o godzinie 9:45 w czwartek (23 marca)rd) w mieszkaniu na Ratcha Patan Nusorn Road w Patongu.

Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć mężczyznę zidentyfikowanego jako pan Kitti z Nakhon Si Thammarat. Krzyczał w pokoju na osiedlu, przeszkadzając i strasząc innych mieszkańców.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że próbowali rozmawiać z Kittim, ale on odmówił rozmowy z nimi. Jego żona, zidentyfikowana jedynie jako pani Anna, przybyła później na miejsce zdarzenia, zanim pan Kitti zgodził się otworzyć drzwi.

Został przewieziony do miejscowego szpitala psychiatrycznego w celu uzyskania pomocy.

Na tym etapie policja uważa, że ​​pan Kitti był nietrzeźwy i zestresowany swoimi problemami osobistymi. W jego pokoju nie znaleziono żadnych nielegalnych narkotyków.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.