Mężczyzna zachowujący się chaotycznie i zakłócający spokój złapany w mieszkaniu w Patong

Patong –

Mężczyzna zakłócający spokój i zachowujący się chaotycznie został zatrzymany w mieszkaniu w Patong i skierowany do szpitala psychiatrycznego w celu uzyskania pomocy.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie o godzinie 9:45 w czwartek (23 marca)rd) w mieszkaniu na Ratcha Patan Nusorn Road w Patongu.

Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć mężczyznę zidentyfikowanego jako pan Kitti z Nakhon Si Thammarat. Krzyczał w pokoju na osiedlu, przeszkadzając i strasząc innych mieszkańców.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że próbowali rozmawiać z Kittim, ale on odmówił rozmowy z nimi. Jego żona, zidentyfikowana jedynie jako pani Anna, przybyła później na miejsce zdarzenia, zanim pan Kitti zgodził się otworzyć drzwi.

Został przewieziony do miejscowego szpitala psychiatrycznego w celu uzyskania pomocy.

Na tym etapie policja uważa, że ​​pan Kitti był nietrzeźwy i zestresowany swoimi problemami osobistymi. W jego pokoju nie znaleziono żadnych nielegalnych narkotyków.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.