Chińskie KOL transmitują na żywo wrażenia z podróży po południowej Tajlandii

KOMUNIKAT PRASOWY:

Za pośrednictwem chińskiej aplikacji mobilnej Kuaishou z siedzibą w Pekinie do udostępniania krótkich filmów wideo, podkreślając szeroki wachlarz wysokiej jakości doświadczeń turystycznych oferowanych w Phuket, Krabi i Phang-nga.

Bangkok, 23 marca 2023 r. – Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT) i Kuaishou Technology sprowadziły kluczowych liderów opinii (KOL) z Chin do transmisji na żywo serii „Travel Adventures Thailand Episode” w Phuket, Krabi i Phang-nga przez Kuaishou, w dniach 15-24 marca.

Pan Tanes Petsuwan, Zastępca Dyrektora TAT ds. Marketingu Międzynarodowego – Azja i Południowy Pacyfik, powiedział „Działanie to stanowi część trwających wysiłków TAT w Chinach, mających na celu dalsze budowanie zaufania na rynku i powtórzenie, że Tajlandia pozostaje preferowanym celem podróży dla chińskich podróżników. Transmisja na żywo stanowi dla nas doskonałą okazję do zwiększenia świadomości kampanii „Odwiedź Tajlandię w roku 2023: niesamowite nowe rozdziały”.

TAT współpracuje z Kuaishou, chińską aplikacją mobilną do udostępniania krótkich filmów z siedzibą w Pekinie, aby ułatwić podróż zaproszonym 20 KOL-om i około 50 członkom załogi z Chin. Celem jest promowanie różnorodnych wysokiej jakości produktów i usług turystycznych w Phuket, Krabi i Phang-nga poprzez transmisję na żywo „Travel Adventures Thailand Episode”.

Wycieczka podkreśla ekskluzywność i doskonałość, które odpowiadają obecnemu stylowi życia różnych chińskich segmentów podróży, takich jak hiper millenialsi, rodziny, praca i srebrny luksus. Transmisje na żywo przedstawiają różnorodne doświadczenia związane z podróżami w południowej Tajlandii, od plaż i wysp po lokalną kuchnię i kulturę, a także turystykę społecznościową.

Transmisja na żywo ma dotrzeć do 50 milionów użytkowników i zainspirować chińskich podróżnych do Phuket, Krabi i Phang-nga, korzystając z wygodnych bezpośrednich lotów do Phuket z Pekinu i innych chińskich miast.

Kuaishou ma obecnie 363 miliony użytkowników dziennie i 626 milionów użytkowników miesięcznie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.