Turyści na wyspie Samui lekceważą zanieczyszczony olej w wodzie morskiej

ZDJĘCIE: MGR online

Wyspa Samui, Surat Thani –

Zagraniczni turyści na wyspie Samui byli rozczarowani i dali kciuk w dół po tym, jak znaleźli zanieczyszczoną ropę o nieprzyjemnym zapachu w wodzie morskiej.

W czwartek (23 marca brrd) woda morska na plaży Baan Mae Nam miała czarny kolor, nieprzyjemny zapach i była zanieczyszczona plamami oleju. Turyści bali się wchodzić do wody. Zamierzali zamiast tego pójść na masaż.

Niemiecka para powiedziała lokalnym mediom, że zamiast wchodzić do wody, opalali się.

ZDJĘCIE: MGR online

Turystka z Francji powiedziała, że ​​tego żałuje, bo chciała popływać. Nie jest szczęśliwa, ale nadal kocha wyspę Samui. Zamiast tego zawróciła też na masaż.

Jeśli chodzi o przyczynę wody, urzędnicy podobno są świadomi sytuacji i badają ją.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.