Turyści na wyspie Samui lekceważą zanieczyszczony olej w wodzie morskiej

ZDJĘCIE: MGR online

Wyspa Samui, Surat Thani –

Zagraniczni turyści na wyspie Samui byli rozczarowani i dali kciuk w dół po tym, jak znaleźli zanieczyszczoną ropę o nieprzyjemnym zapachu w wodzie morskiej.

W czwartek (23 marca brrd) woda morska na plaży Baan Mae Nam miała czarny kolor, nieprzyjemny zapach i była zanieczyszczona plamami oleju. Turyści bali się wchodzić do wody. Zamierzali zamiast tego pójść na masaż.

Niemiecka para powiedziała lokalnym mediom, że zamiast wchodzić do wody, opalali się.

ZDJĘCIE: MGR online

Turystka z Francji powiedziała, że ​​tego żałuje, bo chciała popływać. Nie jest szczęśliwa, ale nadal kocha wyspę Samui. Zamiast tego zawróciła też na masaż.

Jeśli chodzi o przyczynę wody, urzędnicy podobno są świadomi sytuacji i badają ją.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.