Mężczyzna aresztowany za rzekomy gwałt na 17-latce w Phuket

Thalang –

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak rzekomo zgwałcił 17-letnią dziewczynę w Thalang, z którą skontaktował się online.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że rodzice 17-latki złożyli doniesienie na policję. Powiedzieli policji, że ich córka została zgwałcona przez mężczyznę zidentyfikowanego jako pan Sumet, lat 24. Skontaktował się z dziewczyną za pośrednictwem Facebooka i flirtował z nią. Przyszedł do domu dziewczyny w Thalang, kiedy wiedział, że jej rodziców nie ma w domu i rzekomo zgwałcił dziewczynę, zanim odjechał.

Jej rodzice później dowiedzieli się, że ich córka została zgwałcona. Została zabrana do szpitala na kontrolę stanu zdrowia, zanim złożyli doniesienie na policję.

Policja ustaliła, że ​​Sumet mieszka w wynajmowanym domu w Sri Soonthorn. W końcu został aresztowany i przewieziony na komisariat policji w Thalang, gdzie usłyszał zarzuty gwałtu.

Sumet nie odniósł się od razu do zarzutów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.