Ultimate Hip-Hop Festival „Rolling Loud Thailand” podbije Pattaya od 13 do 15 kwietnia

FOTO: Sanook

Pattaya —

Rolling Loud Thailand 2023 ma być największym hip-hopowym przeżyciem, w którym wystąpią jedne z największych nazwisk w branży. Od 13 do 15 kwietnia Legend Siam Pattaya będzie gospodarzem 24-godzinnego, nieprzerwanego hip-hopowego wydarzenia, które zbiegnie się z Songkran Festival.

Tajlandia stopniowo wyłania się jako popularne miejsce dla muzyki hip-hopowej w Azji, a Rolling Loud Thailand 2023 ma umocnić swój status jako najpopularniejsze miejsce dla tego gatunku. Na festiwalu pojawi się niesamowity skład światowej sławy artystów hip-hopowych z Ameryki, Kanady i Korei, w tym Travis Scott, Cardi B, Chris Brown, Jay Park, BiBi, Jessi i Big Naughty, wszyscy spakowani w Legend Miejsce Siam Pattaya w Pattaya.

Od swojego debiutu na Florydzie w 2015 roku Rolling Loud stał się światową sensacją, ponieważ przyciągnął ogromne tłumy ponad 200,000 XNUMX osób. Dzięki występom jednych z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych raperów w branży, wydarzenie to stało się obowiązkowym spektaklem dla fanów hip-hopu na całym świecie.

Niezależnie od tego, czy jesteś w Pattaya, Rolling Loud Thailand 2023 to wydarzenie, którego po prostu nie możesz przegapić. Ten festiwal ma być jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń roku wraz z Festiwalem Songkran. Zaznaczcie więc w swoich kalendarzach termin 13-15 kwietnia i przygotujcie się na niesamowitą hip-hopową ekstrawagancję w Tajlandii!

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij lub dotknij tutaj.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.