59 Młode żółwie morskie wykluwają się i kierują do morza w Phang Nga – WIDEO

Phangnga –

Pięćdziesiąt dziewięć młodych żółwi skórzastych wykluło się i wpłynęło do morza w dystrykcie Takua Thung.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że matka żółwia skórzastego złożyła 83 jaja 28 stycznia 2023 r. na plaży Bang Kwan w dystrykcie Kok Kloi.

W niedzielę (26 marca o godzth) Z jaj wykluło się 59 młodych żółwi skórzastych. Następnie małe żółwiki wróciły do ​​swojego domu w morzu. Dwadzieścia jaj się nie wykluło. Cztery młode żółwie niestety zmarły po wykluciu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.