Dowódca armii kontynuuje zarządzanie plażą w Phuket

Phuket -

Dowódca Armii Regionu 4 przeprowadził inspekcję i monitorowanie zarządzania plażą w Phuket, aby zdobyć zaufanie zarówno turystów, jak i mieszkańców.

Wczoraj (27 marca) dowódca Armii Regionu 4, generał porucznik Santi Sakuntanak, dokonał inspekcji Kata Beach w Karon i Freedom Beach w Patong.

Generał porucznik Santi powiedział Phuket Express: „Plaże w Phuket odwiedza wielu tajlandzkich i zagranicznych turystów. Bezpieczeństwo turystów jest bardzo ważne i przy współpracy wszystkich nadal możemy chronić nasze piękne środowisko i przyrodę, przestrzegając zasad i praw”.

„Plaża Wolności została wyraźnie ogłoszona jako obszar ochrony przyrody i środowiska. Nikomu nie wolno robić niczego dla własnej korzyści, jak wznoszenie budynków na plaży. Każdy, kto złamie zasady, spotka się z maksymalnymi działaniami prawnymi. Czas zająć się naszymi pięknymi plażami i przyrodą. Jeśli nie zaczniemy dzisiaj, kiedy to zrobimy? Nie pozwól, aby dotychczasowe zarządzanie plażą stało się bezwartościowe” – zauważył generał porucznik Santi.

Niektóre z działań, które urzędnicy zapewniają, że są zapobiegane, to ingerencja w zasoby naturalne przez lokalnych właścicieli firm, prowadzenie nielegalnych połowów i przedsięwzięć biznesowych, takich jak eksploatacja skuterów wodnych, oraz działania, które mogą zanieczyszczać lub szkodzić środowisku.

Od czasu pandemii Covid-19 i braku turystów i gości pomogły naturalne uzdrowienie plaż w całej Tajlandii, urzędnicy bardzo poważnie potraktowali swoją odpowiedzialność za ochronę środowiska na przyszłość, zauważa The Phuket Express, w porównaniu z sytuacją sprzed pandemii.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.