Dowódca armii kontynuuje zarządzanie plażą w Phuket

Phuket -

Dowódca Armii Regionu 4 przeprowadził inspekcję i monitorowanie zarządzania plażą w Phuket, aby zdobyć zaufanie zarówno turystów, jak i mieszkańców.

Wczoraj (27 marca) dowódca Armii Regionu 4, generał porucznik Santi Sakuntanak, dokonał inspekcji Kata Beach w Karon i Freedom Beach w Patong.

Generał porucznik Santi powiedział Phuket Express: „Plaże w Phuket odwiedza wielu tajlandzkich i zagranicznych turystów. Bezpieczeństwo turystów jest bardzo ważne i przy współpracy wszystkich nadal możemy chronić nasze piękne środowisko i przyrodę, przestrzegając zasad i praw”.

„Plaża Wolności została wyraźnie ogłoszona jako obszar ochrony przyrody i środowiska. Nikomu nie wolno robić niczego dla własnej korzyści, jak wznoszenie budynków na plaży. Każdy, kto złamie zasady, spotka się z maksymalnymi działaniami prawnymi. Czas zająć się naszymi pięknymi plażami i przyrodą. Jeśli nie zaczniemy dzisiaj, kiedy to zrobimy? Nie pozwól, aby dotychczasowe zarządzanie plażą stało się bezwartościowe” – zauważył generał porucznik Santi.

Niektóre z działań, które urzędnicy zapewniają, że są zapobiegane, to ingerencja w zasoby naturalne przez lokalnych właścicieli firm, prowadzenie nielegalnych połowów i przedsięwzięć biznesowych, takich jak eksploatacja skuterów wodnych, oraz działania, które mogą zanieczyszczać lub szkodzić środowisku.

Od czasu pandemii Covid-19 i braku turystów i gości pomogły naturalne uzdrowienie plaż w całej Tajlandii, urzędnicy bardzo poważnie potraktowali swoją odpowiedzialność za ochronę środowiska na przyszłość, zauważa The Phuket Express, w porównaniu z sytuacją sprzed pandemii.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.