AKTUALIZACJA: Australijczyk zamieszany w bójkę w barze/restauracji Patong aresztowany

Patong –

Australijski klient został aresztowany po tym, jak brał udział w bójce z zagranicznym personelem baru/restauracji w Patong.

Nasza poprzednia historia:

Dzika bójka, w której uczestniczyli zarówno zagraniczni pracownicy baru/restauracji, jak i zagraniczni turyści, stała się wirusowa w Phuket w Tajlandii.

Teraz aktualizacja:

Policja w Patong poinformowała Phuket Express we wtorek (28 marca).th), że aresztowali mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako pan Karen, lat 34, obywatel Australii.

Pan Karen, który był klientem restauracji, był rozczarowany i zdenerwowany, że musiał czekać na jedzenie i rzucił butelką w zagranicznych pracowników, którzy legalnie pracowali, zidentyfikowani jedynie jako pan ALOMARI, 25 lat, obywatel Jordanii i pan Ahmed, 26, obywatel Egiptu przed rozpoczęciem walki.

Karen podobno przyznała się do wszczęcia kłótni, ale obwiniła o to alkohol i powiedziała, że ​​to nie w jego stylu.

Obie strony przeprosiły się nawzajem, ale policja Patong powiedziała o tym Phuket Express wszyscy zostaliby oskarżeni o bójki i możliwe żółte lub czerwone kartki w ramach nowego systemu klasyfikacji niewłaściwie zachowujących się obcokrajowców testowanych w Phuket.

Poniższy film może przeszkadzać wrażliwym widzom, zaleca się zachowanie dyskrecji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.