Dwóch francuskich turystów zostało rannych po przewróceniu minivana w Kamali

Kamala –

Dwóch francuskich turystów odniosło obrażenia po przewróceniu minivana w Kamala.

Policja Kamala została powiadomiona o wypadku w środę (3 marca) o godzinie 00:29th) w pobliżu Laem Song w Kamali.

Ratownicy i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć przewróconego minivana na drodze. Kierowca Mr. Fun Toamardlee z Trang czekał bez obrażeń na władze na miejscu zdarzenia. Dwóch francuskich pasażerów odniosło różne obrażenia i zostało zabranych do pobliskiego szpitala.

Pan Fun powiedział The Phuket Express, że lewe tylne koło wybuchło, zanim stracił panowanie nad pojazdem i minivan się przewrócił.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.