Dwóch francuskich turystów zostało rannych po przewróceniu minivana w Kamali

Kamala –

Dwóch francuskich turystów odniosło obrażenia po przewróceniu minivana w Kamala.

Policja Kamala została powiadomiona o wypadku w środę (3 marca) o godzinie 00:29th) w pobliżu Laem Song w Kamali.

Ratownicy i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć przewróconego minivana na drodze. Kierowca Mr. Fun Toamardlee z Trang czekał bez obrażeń na władze na miejscu zdarzenia. Dwóch francuskich pasażerów odniosło różne obrażenia i zostało zabranych do pobliskiego szpitala.

Pan Fun powiedział The Phuket Express, że lewe tylne koło wybuchło, zanim stracił panowanie nad pojazdem i minivan się przewrócił.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.