Brytyjczyk w Phuket umiera po użądleniu przez pszczołę

ZDJĘCIE PLIKU: PobPad

Rawai, Phuket –

Brytyjczyk zmarł tragicznie po użądleniu przez pszczołę w Rawai.

Ratownicy zostali powiadomieni o incydencie w domu w Soi Kitprasan, Rawai w czwartek (30 marca).

Przybyli do domu, aby znaleźć 68-letniego obywatela Wielkiej Brytanii na łóżku w domu. Był nieprzytomny i nie miał pulsu. Służby ratownicze zapewniły resuscytację, gdy został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie niestety stwierdzono zgon.

Jego żona z Tajlandii powiedziała, że ​​jej mąż jechał motocyklem do domu, kiedy został użądlony przez pszczołę. Przybył do swojego domu, zanim wstrzyknięto mu lek przeciwalergiczny. Po tym padł nieprzytomny.

Powiedziała, że ​​jej mąż jest poważnie uczulony na owady, takie jak pszczoły.

Jednak zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która ma ustalić dokładną przyczynę śmierci.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.