Francuski turysta zaginął w dżungli na wyspie Adang w Satun

Satun –

Poszukiwania rozpoczęto po tym, jak francuska turystka zaginęła w dżungli na wyspie Adang w Satun.

Policja w Satun została powiadomiona o telefonie alarmowym 191 w czwartek (30 marca).th) o zdarzeniu.

Pani Claire Marie Theophane Drapeau, lat 29, obywatelka Francji, zaginęła w pobliżu punktu widokowego na wyspie Adang w Parku Narodowym Tarutao. Poszukiwania trwały do ​​wczorajszej nocy, 30 marca, kiedy to polowanie zostało zawieszone z powodu złego oświetlenia.

Poszukiwania były kontynuowane dziś rano, w piątek (31 marca).st).

Urzędnicy ustalili, że pani Drapeau przebywała w kurorcie na pobliskiej słynnej wyspie Lipe. Podróżowała sama na wyspę R-Dang. Podeszła do punktu widokowego, ale później sama zjechała z naturalnego szlaku do dżungli i wtedy została zauważona po raz ostatni.

Może ci się spodobać:

Zgodnie z Centrum Administracyjnym Południowych Prowincji Granicznych (SBPAC), Ko Adang, czyli wyspa Adang, w południowo-granicznej prowincji Satun, ma stać się światowej klasy destynacją turystyczną, podobnie jak Langkawi w Malezji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.