Dwa wieloryby Bryde'a zauważone w Phang Nga

Phang Nga-

Dwa wieloryby Bryde's zostały zauważone w pobliżu wyspy Similan w Phang Nga.

Pan Lertsak Ponklin, menadżer Wow Andaman Tour Group, powiedział The Phuket Express w środę (29 marca)th), że łódź wycieczkowa z wieloma turystami płynęła w pobliżu wyspy Similan.

Zauważyli dwa wieloryby Bryde w pobliżu Dziewiątej Wyspy (Koh Gao). Kiedy łódź wycieczkowa płynęła jakieś pięć minut później, zauważyli kolejnego wieloryba Bryde.

Pan Lertsak przesłał nagranie ekspertowi morskiemu, który potwierdził, że to wieloryby Bryde'a.

Phuket Express zauważył, że wieloryby Bryde są rzadko spotykane. Jednak odkąd poprawił się system ekologiczny parku narodowego, na ten obszar przybywa więcej wielorybów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.