AKTUALIZACJA: Ponad 22 miliony bahtów skonfiskowanych w związku ze sprawą wykorzystywania seksualnego dzieci Patong

Patong –

Podejrzanym w związku z poważnym przypadkiem wykorzystywania seksualnego dzieci w Patong skonfiskowano mienie o wartości ponad 22 milionów bahtów.

Nasza poprzednia historia:

Nielegalny bar na Bangla Road w Patong został napadnięty, odkrywając nieletnie prostytutki, a sześć ofiar zostało uratowanych. Aresztowano dwóch podejrzanych, którzy twierdzą, że prawdziwym właścicielem baru jest cudzoziemiec.

Pięciu wyższych funkcjonariuszy policji z Patong zostało przeniesionych po tym, jak w nielegalnym barze na Bangla Road w Patong odkryto sześć ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci, które zostały uratowane, będąc nieletnimi w wieku poniżej osiemnastu lat.

Zagraniczny właściciel uciekł do pobliskiego kraju po nalocie na bar przy Bangla Road, w którym odkryto nieletnich ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci.

Nakazy aresztowania zostały wydane dla Szwajcara i dwóch Tajek, którzy rzekomo biorą udział w nalocie na bar w Patong, który ujawnił wykorzystywanie seksualne dzieci.

Trzech zagranicznych klientów zostało aresztowanych, a trzech innych zagranicznych klientów uciekło w sprawie wykorzystywania seksualnego dzieci w Patongu.

Teraz aktualizacja:

„Big Joke”, zastępca komisarza policji Surachate Hakparn, powiedział The Phuket Express, że odpowiedni funkcjonariusze przejęli własność i pieniądze od podejrzanych zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy w dziesięciu prowincjach, które znajdują się w Phuket, Chonburi, Bangkoku, Nonthaburi, Prachinburi, Nakhon Sawan, Nakhon Ratchasima, Surin i Ratchaburi.

Zajęto im 52 rachunki bankowe, które wygenerowały 100 milionów bahtów, dwie kamienice o wartości 7,000,000 5,000,000 10,000,0000 bahtów, pokoje w mieszkaniach o wartości 500,000 XNUMX XNUMX bahtów, cztery działki o wartości XNUMX XNUMX XNUMX bahtów, cztery samochody i motocykle o wartości XNUMX XNUMX bahtów i więcej.

W sumie przejęte aktywa są warte 22 miliony bahtów i według Big Joke zostaną wykorzystane w ramach dalszego dochodzenia i dowodów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.