Operatorzy wypożyczalni motocykli w Phuket ostrzegają przed parkowaniem na drogach publicznych

Phuket -

Operatorzy wypożyczalni motocykli w mieście Phuket są ostrzegani przed parkowaniem na drogach publicznych po wielu skargach obywateli.

Policja drogowa miasta Phuket w sobotę (1 kwietnia)st) skontrolowali operatorów wypożyczalni motocykli na Montri Road w pobliżu Starego Miasta w Phuket.

Policja drogowa miasta Phuket powiedziała Phuket Express, że inspekcja nastąpiła po otrzymaniu wielu skarg, że wypożyczone motocykle są zaparkowane na poboczu drogi i sprawiają, że inni motocykliści mają trudności ze znalezieniem miejsca parkingowego.

Policja drogowa miasta Phuket rozmawiała z tymi operatorami wypożyczalni motocykli i poinformowała ich, że nie wolno im parkować motocykli do wynajęcia na poboczu drogi, ponieważ jest to dla korzyści osobistych, a pobocze jest przeznaczone do użytku publicznego.

Wypożyczalnie motocykli muszą parkować swoje motocykle w swoich sklepach lub na własnych parkingach, jeśli takie posiadają. Według policji drogowej miasta Phuket właściciele sklepów zgodzili się przestrzegać zasad.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.