AKTUALIZACJA: Policja w Phuket podaje aktualne informacje na temat ochroniarza zaatakowanego przez kontrahentów

Phuket -

Sugeruje się proces negocjacji po tym, jak ochroniarz został zaatakowany przez wykonawców na osiedlu mieszkaniowym w Koh Kaew, Mueang Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Pracownik ochrony został zaatakowany przez kontrahentów na osiedlu mieszkaniowym na Koh Kaew. Pan Utain i pan Kongsin złożyli już raport policji miasta Phuket z dowodami z nagrań CCTV.

Teraz aktualizacja:

Policja miasta Mueang Phuket powiedziała Phuket Express w piątek (31 marca), że śledziła wszystkie osoby, które zaatakowały ochroniarza.

Policja w Phuket sugeruje proces wzajemnych negocjacji z obiema stronami, powołując się na ustawę o mediacji w sporach, w celu zmniejszenia liczby spraw w sądach i sporów.

Zasadniczo pozwoliłoby to ochroniarzom negocjować ugodę finansową z wykonawcami, aw zamian zrezygnować z wszelkich opłat prawnych.

W chwili obecnej ofiary nie podjęły ostatecznej decyzji, czy planują ugodę na nieujawnioną kwotę i wycofanie zarzutów. Jednak obie strony współpracowały z policją i oświadczyły, że chcą wzajemnego zamknięcia sporu, które byłoby do przyjęcia dla obu stron.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.