Mężczyzna zmarł po wybuchu bomby w Krabi

ZDJĘCIE: MGR online

Krabi –

33-letni mężczyzna zmarł po wybuchu bomby w Krabi.

Policja w Klong Thom została powiadomiona o incydencie w niedzielę (2 kwietnia).nd) w domu w South Klong Tom. Na miejsce wezwano Krabi EOD (Explosive Ordnance Disposal) i policję kryminalistyczną Krabi.

Mężczyzna został później zidentyfikowany jako 33-letni Pan Kampanart Sapjaroen, którego zgon stwierdzono na miejscu zdarzenia. Jego ciało było otoczone wieloma niewybuchami i tą, która wybuchła. Odzyskanie wszystkich bomb z tego obszaru zajęło EOD ponad trzy godziny.

Lokalni mieszkańcy powiedzieli tajskim mediom, że pan Kampanart był śmieciarzem. Na tym etapie odpowiednie organy ścigania uważają, że pan Kampanart zabrał bomby z pobliskiego obszaru i próbował rozbić jedną z bomb na części, nie wiedząc, że w chwili wybuchu wciąż była pod napięciem.

Jednak odpowiednie agencje kontynuują dochodzenie, aby dowiedzieć się, skąd pierwotnie pochodziły bomby.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.