Nieruchomości: ekskluzywna i rzadka nieruchomość przy plaży na wspaniałej wyspie Koh Lanta w prowincji Krabi

Ekskluzywna i rzadka posiadłość przy plaży na wspaniałej wyspie Koh Lanta w prowincji Krabi. Sama główna działka przy plaży ma ok. 3.8 Rai lub 6,720 m52 i jest prostokątny. Granica działki od strony plaży wynosi ok. XNUMXm długości.

Wartość rynkowa 52.5 miliona bahtów, dostępna z dużym rabatem 44 milionów bahtów. Widok zachodni, obserwuj zachód słońca bezpośrednio nad słynnymi wyspami Phi Phi. Tytuł własności Chanote. Kup własność tajlandzkiej firmy z tylko jednym tajlandzkim udziałowcem w 51% i prostym przelewem papierowym.

Tylko dla poważnie zainteresowanych kupujących, skontaktuj się bezpośrednio z The Pattaya News pod adresem [email chroniony] który połączy zainteresowanych klientów ze sprzedawcą z zapytaniem lub w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Zobacz wideo z drona YouTube powyżej, aby uzyskać więcej informacji. Sponsorowane.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.