Szef australijskiego kurortu zamordowany podczas pracy w Krabi

Krabi-

57-letni szef australijskiego kurortu został zabity przez męża jednej ze swoich pracownic, która najwyraźniej była zdenerwowana jej wynagrodzeniem w kurorcie w Krabi.

Policja w Ao Nang powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona przez szpital w Krabi, że cudzoziemiec został uznany za zmarłego 2 kwietnia 2023 r. Na jego ciele znaleziono liczne rany kłute i cięte, powiedziała policja w Ao Nang.

Ofiara została zidentyfikowana jako 57-letni Australijczyk. (Phuket Express ukrywa jego nazwisko ze względu na prywatność rodziny.) Jest mężem tajlandzkiego właściciela ośrodka i pomaga współzarządzać i prowadzić obiekt w poddystrykcie Khao Thong w dystrykcie Mueang Krabi, powiedziała policja w Ao Nang.

Pracownicy ośrodka powiedzieli policji w Ao Nang, że żona podejrzanego, której tożsamość nie została zidentyfikowana przez policję, jest członkiem personelu ośrodka. Jej mąż negocjował wynagrodzenie żony z ofiarą przed incydentem. Werbalny spór o jej stawkę podobno nasilił się, co doprowadziło do incydentu.

Podejrzany, 24-letni Peerachart Songsri z Songkhla, zgłosił się później na policję w Ao Nang. Policja w Ao Nang powiedziała Phuket Express, że Peerachartowi postawiono zarzut morderstwa. Peerachart przyznał się do zarzutów, ale dokładne okoliczności i motyw nadal nie są całkowicie jasne, powiedziała tajskim mediom policja z Ao Nang.

Żona Australijczyka powiedziała, że ​​ciało jej męża zostanie przewiezione do Phuket na pogrzeb i poprosiła o prywatność w tym wrażliwym czasie. Nazwa ośrodka została również utajniona przez policję do czasu dalszego śledztwa oraz na prośbę rodziny ofiary o zachowanie prywatności.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.