Ponad 90,000 XNUMX turystów odwiedza Surat Thani, w tym wyspę Samui, podczas festiwalu Songkran

Samui, Surat Thani, krótkie wiadomości:

Oczekuje się, że ponad 67,000 23,000 turystów zagranicznych i XNUMX XNUMX turystów z Tajlandii odwiedzi Surat Thani, w tym wyspę Samui, w okresie festiwalu Songkran.

Gubernator Surat Thani, Vichawut Jintoe, powiedział Phuket Express, że od 13 kwietniath do kwietnia 16th władze turystyczne spodziewają się powitać 91,000 23,000 turystów. Spośród nich 60,000 XNUMX to turyści z Tajlandii, a XNUMX XNUMX to turyści zagraniczni.

Gubernator szacuje, że podczas festiwalu Songkran Surat Thai, w tym wyspa Samui, wygeneruje około 1.2 miliarda bahtów przychodów z turystyki.

**************************************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.