Rosyjscy turyści nadal najpopularniejsze w Phuket w marcu, a następnie Chińczycy

Phuket -

Rosyjscy turyści nadal byli na szczycie listy odwiedzających Phuket w marcu, a następnie Chińczycy.

Phuket Immigration at the Phuket International Airport podał aktualne statystyki przylotów od 1 marcast do marzec 31st, 2023.

Łączna liczba międzynarodowych turystów wyniosła 363,752 94,308. Spośród tych obywateli Rosji prowadzili do tej pory z XNUMX XNUMX gośćmi.

W kolejności pozostałe kraje, z których najchętniej przybywają:

chiński – 45,147

Indianie – 28,431 XNUMX

Kazachstański - 18,201

niemiecki – 16,788

Więcej chińskich i rosyjskich inwestorów jest zainteresowanych kupnem nieruchomości na Phuket, powiedział prezes Phuket Real Estate Association

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.