Rosyjscy turyści nadal najpopularniejsze w Phuket w marcu, a następnie Chińczycy

Phuket -

Rosyjscy turyści nadal byli na szczycie listy odwiedzających Phuket w marcu, a następnie Chińczycy.

Phuket Immigration at the Phuket International Airport podał aktualne statystyki przylotów od 1 marcast do marzec 31st, 2023.

Łączna liczba międzynarodowych turystów wyniosła 363,752 94,308. Spośród tych obywateli Rosji prowadzili do tej pory z XNUMX XNUMX gośćmi.

W kolejności pozostałe kraje, z których najchętniej przybywają:

chiński – 45,147

Indianie – 28,431 XNUMX

Kazachstański - 18,201

niemiecki – 16,788

Więcej chińskich i rosyjskich inwestorów jest zainteresowanych kupnem nieruchomości na Phuket, powiedział prezes Phuket Real Estate Association

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.