Informacja prasowa: Tyson Fury w Bangkoku tylko na jedną noc!

Bokserski mistrz świata WBC wagi ciężkiej Tyson Fury pojawi się 8 czerwca w Bangkoku, gdzie będzie głównym wydarzeniem uroczystej kolacji w hotelu Millenium Hilton.

Fury pokonał Deontaya Wildera w ekscytującej trylogii i pozostaje niepokonany w swojej karierze.

Uroczysta kolacja jest organizowana przez Plantations International i obejmuje 2-daniową kolację z darmowym winem, piwem i napojami bezalkoholowymi od 7:10 do 6:10, bilety kosztują XNUMX XNUMX THB, chociaż obowiązuje zniżka na rezerwację stolika XNUMX. Fury udzieli wywiadu na temat wszystkich dziedzin jego życia, zarówno na ringu, jak i poza nim, a także odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi, podczas której będziesz mógł zadać mu własne pytania.

Dla posiadaczy biletów VIP Gold odbędzie się spotkanie i powitanie, podczas którego otrzymasz również spersonalizowane zdjęcie z Furym. Bilety te, które obejmują uroczystą kolację, kosztują 9 10 THB i ponownie przysługuje zniżka za rezerwację stolika dla XNUMX osób.

Wydarzenie prawdopodobnie zostanie wyprzedane, dlatego zalecamy jak najszybszą rezerwację biletów!

Zeskanuj kod QR, aby odwiedzić stronę rezerwacji biletów
Lub kliknij tutaj, aby zostać przekierowanym na stronę rezerwacji.

Organizatorami wydarzenia są Goldstar, Dan About Thailand i Fisher Promotions.
Aby uzyskać więcej informacji na ten temat [email chroniony]

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.