AKTUALIZACJA: Australijski ex-pat zadźgany na śmierć w Krabi Resort obchodził swoje urodziny

Krabi –

Szef australijskiego kurortu został zabity w swoje 57. urodziny przez męża jednej ze swoich pracownic, który najwyraźniej był zdenerwowany jej wynagrodzeniem w kurorcie w Krabi.

Nasza poprzednia historia:

Policja w Ao Nang powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona przez szpital w Krabi, że cudzoziemiec został uznany za zmarłego 2 kwietnia 2023 r. Na jego ciele znaleziono liczne rany kłute i cięte, powiedziała policja w Ao Nang.

Teraz aktualizacja:

Pani Wanna, której pełne imię i nazwisko zostało utajnione przez policję, która jest żoną głównego podejrzanego, powiedziała, że ​​jej szef oskarżył ją o sprzeniewierzenie pieniędzy ośrodka na ponad 10,000 XNUMX bahtów. Zaprzeczyła oskarżeniu i nadal zaprzecza, nawet po zabójstwie jej byłego szefa.

Według Wanny jej szef nie wierzył, że nie ukradła pieniędzy i chciał odjąć kwotę od jej ostatniej należnej pensji przed zwolnieniem jej z pracy. Pani Wanna opowiedziała historię swojemu mężowi, który wpadł we wściekłość i udał się do ośrodka, w którym znajduje się również bar i restauracja, i zamordował ofiarę nożem.

Heppell świętował swoje urodziny w ośrodku, kiedy został zamordowany, powiedziała siostra ofiary.

Inni pracownicy ośrodka powiedzieli tajskim mediom, że ich szef jest bardzo miłym pracodawcą, ale ma również surowe standardy pracy.

Daily Mail w Wielkiej Brytanii donosi, że ofiarą był 57-letni Peter Heppell z Perth w Australii. Siostra pana Heppella powiedziała Daily Mail, że około dwadzieścia lat temu, w grudniu 2004 roku, pan Heppell stracił swoją sześciomiesięczną córkę w tsunami w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Pan Heppell przeżył wcześniej tsunami w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, a także poważne wypadki motocyklowe.

Siostra Heppella powiedziała, że ​​Peter ponownie spotkał się ze swoją córeczką w emocjonalnym poście na Facebooku we wtorek.

Pan Heppell był pierwszoklasistą zawodnikiem Premiership w North Beach Football Club. W latach 70-1985 strzelił ponad 1990 bramek.

Podejrzany pozostaje w areszcie i jest oskarżony o morderstwo i przyznał się do zarzutów. Zaprzecza również, jakoby jego żona ukradła jakiekolwiek pieniądze i według Ao Nang policja nie okazała żalu ani skruchy za swoje czyny.

Dodatkowe źródło: Dailymail

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.