Niemiecki turysta ranny po upadku z wodospadu na wyspie Samui

Wyspa Samui –

Niemiecka turystka odniosła obrażenia po upadku z wodospadu na wyspie Samui.

Szef biura dystryktu Samui, Jirapat Choojan, powiedział Phuket Express, że w środę (5 kwietnia) biuro zostało powiadomione, że turystka zraniła się w kostkę po upadku z wodospadu Na Mueang 2.

Ratownicy i funkcjonariusze potrzebowali ponad 20 minut pieszo, aby dojść do wodospadu, zanim znaleźli rannego turystę. 38-letnia turystka z Niemiec była ze swoim mężem Niemcem (Phuket Express nie ujawnia ich nazwisk ze względu na ich prywatność). Turystka powiedziała ratownikom, że poślizgnęła się, wchodząc na skałę i nie była w stanie kontynuować marszu.

Turysta został przeniesiony na desce ratowniczej z wodospadu, zanim został zabrany do lokalnego szpitala.

Niemiecka para powiedziała stowarzyszonym tajskim mediom, że doceniają szybką reakcję i pomoc funkcjonariuszy i ratowników.

Niedawno w tym samym miejscu doszło do podobnego incydentu, jak widać tutaj: Brytyjski turysta odniósł poważne obrażenia po upadku z wodospadu na wyspie Samui.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.