Armia tajska atakuje łóżka plażowe Karon Umbrella

Karon, Phuket –

Tajlandzka armia i marynarka wojenna rozprawiły się z parasolowymi łóżkami plażowymi na plaży Karon.

We wtorek (4 kwietnia brth) zespół urzędników z Armii Regionu 4 i Dowództwa Trzeciego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii przeprowadził inspekcję Karon Beach w dystrykcie Mueang Phuket. Przedstawiciele Armii Regionu 4 powiedzieli Phuket Express, co następuje:

Leżaki i parasole plażowe znaleziono poza legalną strefą wyznaczoną dla parasoli plażowych. Te przedmioty wdarły się na plażę Karon. Zajęto wiele łóżek plażowych i parasoli, ale nikt nie pojawił się na plaży, aby pokazać, że jest ich właścicielem.

Cztery godziny później w gminie Karon pojawiło się około 25 lokalnych operatorów. Poprosili o pozwolenie na korzystanie z większej części plaży.

W momencie publikacji prośba była nadal rozpatrywana.

Operator parasola został aresztowany za wtargnięcie na plażę na wyspie Racha Yai, na południe od Phuket.

Dowódca Armii Regionu 4 przeprowadził inspekcję i monitorowanie zarządzania plażą w Phuket, aby zdobyć zaufanie zarówno turystów, jak i mieszkańców.

Freedom Beach w Karon jest teraz oczyszczona z łóżek plażowych, parasoli i konstrukcji po pełnej rozprawie.

Przedstawiciele Thaland odkryli, że restauracje, łóżka plażowe i parasole wkraczają na plażę Lay Phang w Cherng Talay.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.