27. doroczny tydzień rowerowy w Phuket odbędzie się w tym miesiącu, kwiecień 2023 r

Phuket -

Phuket Bike Week już po raz 27 odbędzie się 28 kwietniath do kwietnia 30th, 2023 na Patong Beach.

Wicegubernator Phuket, Danai Sunantarod, powiedział Phuket Express, że w tym roku Phuket Bike Week odbędzie się pod hasłem „Kowboje na plaży”. Wydarzenie ma na celu zwiększenie turystyki w Phuket. Wydarzenie ma na celu promocję Phuket jako centrum turystyki zarówno lądowej, jak i morskiej, a także próbę przeforsowania go jako największego wydarzenia motocyklowego w Azji.

Phuket Bike Week zawsze wspierał lokalne społeczności działaniami charytatywnymi. Kierowcy, którzy dołączają do wydarzenia, zachęcają także innych motocyklistów do promowania bezpieczeństwa na drogach.

**************************

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.